© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ARCHAMO architektura Gdynia

GENERALNY REMONT Z ARANŻACJĄ I WYPOSAŻENIEM POD KLUCZ APARTAMENTU W GDYNI

Projekt i aranżacja apartamentu był podporządkowany głównemu celowi jakiemu miał służyć, czyli wynajem krótkoterminowy dla turystów chcących odwiedzić Gdynie, Gdańsk, Sopot oraz całe Trójmiasto. Użyte materiały wykończeniowe są stylistycznie ponadczasowe i uniwersalne, odporne w dłuższym okresie czasu na zmieniające się trendy w wystroju wnętrz. Architekt stawia tez na jakość i niezawodność sprzętów, dlatego materiały są wysokiej jakości, łatwe do utrzymania w czystości oraz do odświeżenia.

Kuchnia w apartamencie na wynajem krótkoterminowy musi być funkcjonalna i mieścić wszystkie niezbędne rzeczy przydatne wynajmującym turystom.

Małą przestrzeń zorganizowano w tak, aby w wygodny sposób przygotowywać posiłki, a także je spożywać. Kuchnia jako osobne pomieszczenie w tym mieszkaniu pełni także funkcję miejsca spotkań, gdzie można posiedzieć, porozmawiać i spędzić czas podczas gdy w pokojach np. można spać, lub oglądać telewizję.

W ramach zlecenia wykonano kompleksowy projekt aranżacji wnętrz, wykonawczy projekt realizacji i rozbiórek, generalny remont mieszkania oraz całkowite wyposażenia apartamentu pod klucz. Łącznie z całym sprzętem agd; elementami dekoracyjnymi, tekstylnymi: zasłonami, firankami, pościelą, poduszkami, obrusami; zawartością szafek i szuflad w kuchni: garnkami, naczyniami, zastawą, sztućcami itp

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. ARCHAMO architektura Gdynia