© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ARCHAMO architektura Gdynia

ARANŻACJA I REMONT ŁAZIENKI W BLOKU W GDYNI

W tym przypadku inwestor wcześniej, wyremontował mieszkanie, wycyklinował parkiety , zamówił nową kuchnię, meble, dywany. Niestety pozostała łazienka w stylu z poprzedniej epoki. Dużym wyzwaniem logistycznym było takie zorganizowanie i przeprowadzenie prac żeby nie poniszczyć wcześniej wykonanych elementów.

Zanim przystąpiliśmy do skuwania i wyrzucania wszystkich starych wykończeń łazienki musieliśmy zabezpieczyć szczelnie i skutecznie wszystkie powierzchnie mieszkania, zwłaszcza wycyklinowane parkiety.

Nową łazienkę zaaranżowano w ponadczasowym stylu, w delikatnych naturalnych odcieniach bieli i szarości. Wiekową wannę zastąpiono nowym, prostokątnym brodzikiem o prostych profilach ułatwiających utrzymanie czystości, oddzielonym od łazienki szklaną, przeźroczystą ścianką. Zastosowanie tafli szkła spełnia role przeciw rozbryzgową, ale jednocześnie nie zmniejsza i nie ogranicza przestrzeni, która jest bardzo niewielka w tym przypadku.

Na wprost wejścia jest zlokalizowana niewielka umywalka z szafką i lustrem, z boku podwieszane wc oraz pralka, jak to bywa w typowych łazienkach w blokach z lat 70- tych

Autorem zdjęć jest Jakub Łęgosz

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
© 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. ARCHAMO architektura Gdynia